503 688 999
Komunalna 3c, 64-300 Nowy Tomyśl
kontakt@jantar-deweloper.pl

Osiedle Na Kępie

Na Kępie 14, 64-360 Zbąszyń, Polska

Informacje

Rozpoczęliśmy sprzedaż mieszkań w drugim bloku usytuowanym w przepięknej, zielonej okolicy przy osiedlu Na Kępie w Zbąszyniu (wjazd przy Intermarche).

W naszej ofercie znajdą Państwo nowe mieszkania w stanie deweloperskim o wysokim standardzie w nowoczesnym trzykondygnacyjnym budynku.

W naszym wykonaniu stan deweloperski obejmuje: drzwi wejściowe, stolarkę okienną, instalację gazową z własnym dwufunkcyjnym piecem, grzejniki, instalacje elektryczną zakończoną gniazdami i włącznikami, instalacje antenową, telefoniczną oraz domofonową.

Do dyspozycji zostanie oddanych łącznie 35 mieszkań, w tym lokale dwu-, trzy- i czteropokojowe  na parterze z ogródkiem lub na piętrze z tarasem lub balkonem. Wszystkie mieszkania na parterze będą wyposażone w rolety zewnętrzne, a standard wykończenia ogródka przydomowego obejmuje: opłotowanie, furtkę z zamkiem oraz wykostkowanie powierzchni tarasu.

Każdy z mieszkańców otrzyma dostęp do ok 30 metrowej wózkarni / rowerowni usytuowanej na parterze budynku.

Na terenie osiedla zaprojektowano parkingi, które zostaną przypisane do mieszkań i oznaczone numerami lokali w cenie, przewidziano również infrastrukturę części wspólnych tj. droga utwardzona czy oświetlenie.

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do kontaktu w celu uzyskania szczegółowych informacji lub umówienia się na spotkanie w biurze sprzedaży w Nowym Tomyślu, ul. Komunalna 3c.

  • ID: 2011
  • Opublikowane Październik 18, 2018
  • Ostatnia aktualizacja: Wrzesień 13, 2019
  • Odsłony: 6834